27 Dec
27Dec

Zaplanuj miejsce gdzie postawisz swoją wannę jacuzzi SPA w swoim ogrodzie.

Kąpiele w jacuzzi wpływają na nasze samopoczucie  i  przenoszą nas w strefę relaksu. Wpływają na nasze zdrowie i pozwalają nam się odprężyć. Zaletą wanny ogrodowej SPA jest fakt, że nie potrzebuje dużo miejsca. Musimy znaleźć odpowiednie miejsce,  które będzie odpowiednie dla nas. Pamiętaj o tym, żeby doprowadzić do wanny jacuzzi energię elektryczną, żeby móc ją podłączyć.

Ustawienie w ogrodzie wanny z hydromasażem SPA to zapewne drugi ważny aspekt po jej zakupie. Podłoże powinno być równe, stabilne i wytrzymałe. Powinno utrzymać ciężar wanny ogrodowej SPA. Możliwości wyboru miejsca ustawienia wanny ogrodowej SPA. Poniżej przedstawiamy przykładowe podłoża na których można ustawić naszą wymarzoną wannę z hydromasażem SPA:

  1. Taras- jeśli masz przy domu duży taras i zmieści Ci się wanna to bez problemu możesz ją tam ustawić.
  2. Podest z długich desek - możesz sam zrobić podest, jeśli nie masz lub nie chcesz ustawiać wanny na tarasie. Deski mogą być  z drewna czy z kompozytu. Wiadomo, że deski drewniane wymagają impregnacji i pielęgnacji, żeby służyły nam jak najdłużej.
  3. Płytki drewniane - zakupione i ułożone przez nas jak puzzle. Montaż takich płytek jest bardzo prosty bo tylko na zatrzaski i daje nam możliwość ułożenia kształtu jaki nam najbardziej pasuje. Paleta kolorów i kształtów jest bardzo szeroka i bez problemu dobierzemy coś do naszej aranżacji ogrodu.
  4. Płyty betonowe - mogą być zwykłe szare, albo ozdobne. Industrialny i nowoczesny design betonu daje wygląd nowoczesności. Mogą być ustawione na podłożu, albo mogą być wkopane w ziemie z przestrzeniami z trawy.
  5. Podkłady pod jacuzzi - możemy zakupić gotowe podkłady, które układamy pod naszą wannę. 
  6. Altanka - w altance możemy umiejscowić naszą wannę z hydromasażem SPA w oknach zawieśmy przewiewne firanki i stwórzmy niepowtarzalny klimat.
  7. Kostka brukowa - proste rozwiązanie i często wkomponowuje się bez problemu w naszą aranżację, gdyż zazwyczaj nasze podjazdy są zrobione z kostki. 

Można również nasze jacuzzi wkopać w ziemię i wyłożyć wokół ozdobnymi płytami. Jak również, można naszą wannę ogrodową SPA obudować podestem drewnianym. Wkomponuj wannę z hydromasażem w swój ogród.

Pamiętaj, że wybór miejsca jest bardzo ważny, ponieważ musi być tak wybrane, aby było to miejsce intymności, żeby bez problemu przenieść się w strefę relaksu. Jak zaaranżować miejsce wokół wanny jacuzzi możesz przeczytać tutaj.

Możliwości jest wiele i wszystko zależy od naszych preferencji oraz od możliwości jakie daje nam nasz ogród.


Nasi specjaliści WIKSONSPAS doradzą Państwu jaka wanna z hydromasażem będzie najlepsza i jak i gdzie ją ustawić. Odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania.