04 Dec
04Dec

Zimowa aura, a Ty marzysz o kąpieli w jacuzzi w swoim ogrodzie? Myślisz, że to nie jest dobry pomysł, ponieważ są niskie temperatury? Nic bardziej mylnego gorące kąpiele mają korzystny wpływ na nasze zdrowie !

Już w starożytności znany był zbawienne wpływ na zdrowie gorącej wody i hydromasażu - już pierwszy ojciec medycyny Hipokrates zalecał je swoim pacjentom. Gorące kąpiele w wannie ogrodowej SPA wpływają nie tylko na wyciszenie, relaks i dobry nastrój, ale również przynoszą dużo korzyści dla naszego zdrowia. 

W całorocznej wannie z hydromasażem w swoim ogrodzie możesz wspomóc się kiedy dopadnie Cię zimowe przeziębienie. Nie od dziś wiadomo, że w trakcie walki z przeziębieniem warto wdychać świeże powietrze zamiast powietrza, które wdychamy w pomieszczeniach. Zimne powietrze może również złagodzić kaszel i ból gardła.  Warto pamiętać o czapce w trakcie seansu i o suchym i ciepłym szlafroku lub kurtce po wyjściu z wody.

Wanny z hydromasażem przynoszą organizmowi wysoki poziom odprężenia dla ciała i umysłu. Korzystanie z hydromasażu i potencjału dysz w swojej wannie ogrodowej SPA przynosimy ulgę w stresie oraz w bólach mięśni. Kąpiele wannie SPA w gorącej wodzie przynoszą ulgę naszemu organizmowi, gdyż toksyny są skutecznie usuwane z naszego organizmu.

Kąpiele w wannie ogrodowej SPA wpływają również na wygląd naszej skóry, pomagają bowiem w walce z cellulitem. Gorąca woda połączona ze masującym strumieniem wody z dysz wpływa na ucisk skóry powodując masaż skóry i mięśni. Ta metoda często stosowana jest w salonach SPA, a Ty możesz mieć u siebie w ogrodzie w każdym momencie.

Zimą czy latem kąpiele w wannach ogrodowych sprawiają dużo radości i wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie. Zimowa aura dodatkowo wprowadza nas w nastrój i przestrzegając wskazówek jest bezpieczne.