02 Dec
02Dec

Kto nie marzy o relaksującej gorącej kąpieli w zimowej scenerii w swoim ogrodzie? Na pewno każdy marzy, bo kąpiel w swojej wannie z hydromasażem na tarasie lub w ogrodzie to niewątpliwie świetne rozwiązanie i bardzo kusząca wizja prywatnej strefy relaksu w zasięgu własnego domu.

Aby zmaksymalizować przyjemność z zimowej kąpieli w wannie ogrodowej z hydromasażem najlepiej ustawić ją maksymalnie 10 metrów od najbliższych drzwi, dzięki czemu mamy szybki powrót do domu i nie odczujemy zimna. W zależności od swojej wizji wannę z hydromasażem można ustawić zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. Jest wiele sposobów, aby umilić sobie kąpiel poprzez stworzenie wokół wanny spa wymarzonej scenerii. Rozmieszczenie lamp czy lampionów ogrodowych w otoczeniu wanny, czy umiejscowienie jej pod baldachimem czy innym zadaszeniem stworzy niepowtarzalny klimat.

Warto wyposażyć swoją wannę ogrodową spa w dodatkowy stopień,  dzięki któremu wejście oraz wyjście z wanny z hydromasażem SPA w ogrodzie będzie o wiele wygodniejsze. Wanna spa zimą to również energooszczędne i ekonomiczne rozwiązanie oraz znakomita izolacja urządzenia, nie ma więc obaw, że podgrzewanie wody w okresie zimowym znacząco nadszarpnie Twój budżet. Wanna ogrodowe SPA w okresie zimowym to rewelacyjny sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie rodzinnym oraz znajomych.

Relaks w zimowej scenerii w wannie ogrodowej SPA z pewnością będzie doskonałym pomysłem dla każdego i zadowoli nawet największego zmarźlucha!

Nasi doradcy WIKSONSPAS Wanny Ogrodowe udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.