10 Jan
10Jan

Przed każdym zakupem wyposażenia mamy dużo myśli i zaczynamy analizować jakie są zalety, a jakie wady naszego pomysłu. Zakup wanny ogrodowej SPA to marzenie niejednej osoby, a teraz w zasięgu każdego. Jak się jeszcze zastanawiasz czy dokonać zakupu wanny SPA do swojego ogrodu to poniżej poznasz zalety które zdecydowanie ułatwią Ci decyzję. 

Wanna ogrodowa SPA to sposób na ukojenie dla duszy i ciała - zafunduj sobie luksus, który jest bezcenny.

Kąpiel  na zdrowie

O tym, że kąpiele w wannie z hydromasażem SPA wpływają zbawiennie na nasze zdrowie i ciało to już wiadomo z naszego bloga. Daje ulgę dla kręgosłupa, niweluje bóle, rozmasowuje zestresowane mięśnie, poprawia krwi w naszej skórze, ma wpływ na wygląd naszej skóry, uwalnia ciało z toksyn, relaksacja mięśni, zmniejsza obrzęki nóg, może wspomóc bóle głowy, które są spowodowane napięciem. To tylko niektóre prozdrowotne zalety.

Uwolnienie ciała od stresu

Hydromasaż w wannie ogrodowej SPA wpływa na rozluźnienie spiętych mięśni po ciężkim dniu. Wanna ogrodowa z hydromasażem daje i upragniony odpoczynek i odprężenie, rozluźnia mięśnie. Kąpiel wpływa na relaks naszego ciała, co wpływa na relaks naszej głowy. Zdecydowanie kąpiel wpłynie na nasz poziom odprężenia.

Oszczędność czasu

Nie musisz planować drogi do SPA, jak strefę wellness masz w zasięgu swojego ogrodu i wystarczą klapki i ręcznik i jesteś u celu. Nie musisz czekać na wolne miejsce w jacuzzi w SPA i się denerwować. Brak obcych ludzi wokół i pełen relaks tylko dla siebie. Nie tylko oszczędzasz swój czas, ale i pieniądze, które należałoby wydać na dojazd.

Czas  z rodziną

Wspólny czas z rodziną jest bezcenny - kąpiele w wannie ogrodowej SPA może odbyć się z każdym nie ograniczając się do wieku. Trzeba tylko pamiętać, że jeśli kąpiele będą odbywać się z dziećmi i osobami starszymi trzeba dopasować temperaturę wody. Ale jakie to ważne, że w cenny sposób możemy spędzić czas z rodziną.

Ekskluzywna światłoterapia i muzykoterapia

Terapia światłem i muzyką ma wpływ na nasz nastrój i na nasze emocje. Nasze wanny jacuzzi SPA mają niewątpliwie nieprzeciętne oświetlenie i bluetooth oraz WIFI. Możemy w swój własny sposób poczuć się bardzo wyjątkowo. Włączmy sobie światło, które wpłynie kojąco na nasze zmysły i słuchając swojej ulubionej muzyki wejdźmy w swój własny świat.

Dotlenienie organizmu

Większość z nas ma taki schemat dnia: dom-praca-dom i w międzyczasie dodatkowe obowiązki. Mamy problem z dotlenieniem naszego organizmu bo bardzo mało spędzamy czasu na świeżym powietrzu. Zażywając kąpieli w wannie ogrodowej z hydromasażem SPA jest dla nas nie tylko rozluźnianiem, ale również przy okazji zażywamy świeżego powietrza. I co ważne możemy się kąpać w każdą pogodę oraz o każdej porze roku.

Dbanie o relacje partnerskie

Nie ma nic piękniejszego, niż wspólna randka z partnerem/partnerką wśród pięknego otoczenia przyrody. Pełen relaks w bąbelkach wpływa na nasze samopoczucie i zacieśnia więzi i mamy okazję, żeby na spokojnie porozmawiać.

Dekoracja ogrodu

Nowoczesne wanny ogrodowe SPA charakteryzują się niebanalnym wyglądem i przepięknie wpiszą się w każdy rodzaj ogrodu i zwiększą jego atrakcyjność.


To tylko niektóre zalety posiadania swojej własnej wanny ogrodowej SPA. Spełniając swoje marzenie o zakupie wanny jacuzzi SPA jesteśmy przekonani, że ta lista będzie o wiele dłuższa. Nasi Klienci upewniają nas w tej tezie.

Nasi specjaliści WIKSONSPAS odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania i doradzą jaka wanna z hydromasażem będzie najlepsza.  Działamy na terenie całej Polski - siedzibę mamy w Lublinie (woj. lubelskie).