30 Dec
30Dec

Przed zakupem wanny ogrodowej SPA powstrzymuje Cię myśl ile kosztuje jej utrzymanie? 


Czy możliwość codziennego relaksu w swojej prywatnej wannie ogrodowej SPA nie jest bezcenne. Ile zbawiennych korzyści dla naszego ciała i umysłu ma codzienna kąpiel w wannie z hydromasażem SPA. Oprócz niewymiernych korzyści mamy dylemat natury ekonomicznej jakiej wysokości koszty będziemy musieli ponieść użytkując wannę całoroczną SPA. 

Pierwszym etapem jest zakup wymarzonej wanny z hydromasażem SPA. Ceny dobrych jacuzzi na rynku wahają się w granicach od 30 tys. zł do nawet 120 tys. zł. Cena wanny ogrodowej SPA uzależniona jest od jej wielkości, jakości, marki, funkcjonalności czy od parametrów technicznych. Oferta WIKSONSPAS.

Drugim etapem są koszty eksploatacji wanny z hydromasażem SPA, które są zależne od wielkości wybranej wanny oraz od częstotliwości jej użytkowania. Dobrej jakości wanny ogrodowe SPA jakuzzi posiadają lepsze i nowoczesne rozwiązania, które wpływają na ilość zużytej energii. Mają lepszą izolację, która chroni naszą wannę przed utratą ciepła. Możemy również zastosować rozwiązania typu wyłożenia folii termicznej pod wanną, wzmocnienie izolacji niecki. Ważnym elementem jest również używanie pokrywy wanny ogrodowej SPA - w WIKSONSPAS pokrywę otrzymasz w cenie wanny. Według naszych wyliczeń i doświadczenia średni miesięczny koszt przy codziennym użytkowaniu to 150 - 200 zł. Czyli nasz codzienny relaks nie jest dużym obciążeniem dla budżetu domowego.

Warto na koniec zaznaczyć, że coraz częściej korzystamy z alternatywnych źródeł ciepła z których możemy skorzystać użytkując wanny ogrodowe SPA. Niedługo będą dostępne wanny, które można podłączyć bezpośrednio do pompy ciepła.

Pamiętaj, że w tym naszym codziennym pędzie i w stresujących czasach nasz relaks jest BEZCENNY.  


Nasi specjaliści WIKSONSPAS doradzą Państwu jaka wanna z hydromasażem będzie najlepsza i odpowiedzą na wszystkie pytania. Nasza siedziba znajduje się na Lubelszczyźnie w Lublinie, ale działamy na terenie całej Polski.