06 May
06May

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że układasz się wygodnie w swojej wymarzonej wannie ogrodowej SPA i pozwalasz sobie na chwile relaksu.  Ale chwilka...to nie musi być tylko wyobraźnia możesz mieć wannę typu jacuzzi w swoim własnym ogrodzie.


W obecnych czasach, kiedy ceny wycieczek są coraz droższe warto chwilę się zastanowić, że inwestując w swoją własną wannę ogrodową z hydromasażem wakacje możemy mieć cały rok. Oferta wanien SPA jest tak bogata, że nie trzeba się oglądać na porę roku i można zażywać kąpieli cały rok.

Dziś przedstawimy Państwu model wanny ogrodowej ALTOS, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Wanna typu jacuzzi Spa ALTOS to idealne rozwiązanie dla rodzin oraz dla grup przyjaciół. Została zbudowana specjalnie z myślą o komforcie kąpieli dla każdego użytkownika. 

ALTOS to jacuzzi ogrodowe, które jest wyposażone, aż w 2 pompy do masażu, a każda o mocy 3HP oraz dodatkową pompę cyrkulacyjną. Błyskawiczne nagrzewanie wody to zasługa grzałki o mocy 3000W! 

Warto podkreślić, że model jacuzzi ALTOS został wyposażony w sterownik Gecko, które są powszechnie uznawane w branży za wiodące w swojej klasie. 

ALTOS posiada 61 dysz do hydroterapii, które można dostosować do własnych upodobań poprzez regulację natężenia masażu! 

Nasza woda będzie zawsze czysta, ponieważ to niesamowite jacuzzi zostało wyposażone w najnowocześniejszy system filtracji i dezynfekcji ozonem. Nieskazitelna filtracja oznacza więcej radości i dłuższą żywotność wody. 

Aby zadbać o wizualną stronę naszych kąpieli ALTOS został wyposażony w najnowsze oświetlenie LED. Dobierając różne kolory wody możemy dopasować swoją kąpiel w zależności jaki mamy nastrój - na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie ustawienie. Światła LED mogą zmieniać się powoli przez siedem różnych kolorów, jeden po drugim tworząc romantyczną i rozgrzewającą atmosferę. 

Dzięki 2 leżankom i 3 siedziskom możemy wygodnie rozkoszować się kąpielom i pozwolić  sobie na chwile relaksu. Leżanki zostały zaprojektowane tak aby zapewniały idealny hydromasaż. 

Oczywiście w ofercie WIKSONSPAS otrzymasz w cenie pokrywę termiczną oraz schodki. 

Wymiary modelu ALTOS to 230 x 230 x 96cm.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami WIKSONSPAS, którzy szczegółowo odpowiedzą na każde pytanie. Nasza siedziba jest w Lublinie (woj. lubelskie), ale działamy na terenie całej Polski.