23 Mar
23Mar

Wiosna to doskonały moment, aby do aranżacji ogrodu dodać nową wannę typu jacuzzi SPA. Wiosenne porządki w ogrodzie dają możliwość do znalezienia idealnego miejsca na swoją wymarzoną wannę ogrodową SPA.

Warto w swoim ogrodzie znaleźć miejsce do relaksu i wyśmienitej zabawy w bąbelkach w wannie typu jacuzzi. Czy to w samym ogrodzie czy na tarasie to już zależy od osobistych preferencji. Miejsce musi być odpowiednie i dopasowane do upodobań nowego użytkownika swojej wanny ogrodowej SPA. W momencie kiedy aktualna sytuacja ekonomiczna w związku z szalejącą inflacją jest taka, że wyjazdy wakacyjne są coraz droższe idealnym rozwiązaniem jest stworzyć sobie wakacyjny klimat w zasięgu swojego ogrodu. Wanna z hydromasażem SPA w swoim ogrodzie ma same plusy bo jest swoim własnym luksusem, gdzie znajdziesz ukojenie po stresujących dniach w pracy i zawsze kiedy przyjdzie Ci na to ochota nie oglądając się na nikogo. 

Wanna ogrodowa SPA całoroczna 

Wanna ogrodowa z hydromasażem SPA w swoim ogrodzie, to rewelacyjne urządzenie dzięki, któremu możemy cieszyć się długimi i gorącymi kąpielami, a co ważne, że nie musimy oglądać się na pogodę jaka panuje na zewnątrz. Nie ma ograniczeń, czy jest zimno, wietrznie, słonecznie możemy zażywać kąpieli. Brzmi fantastycznie nieprawdaż? Jacuzzi posiada specjalne filtry, które dbają o czystość wody, a pompy zamontowane w wannie napowietrzają wodę i produkują relaksujące bąbelki. 

Wanna typu jacuzzi w ogrodzie – jakie miejsce? 

Pierwszym kluczowym krokiem jest podjęcie decyzji jakie jacuzzi ma trafić do Twojego ogrodu. W tym momencie są różne rodzaje wanien, które zachwycają wyglądem i swą różnorodnością pozwolą dopasować do własnych upodobań. Kolory boków są przeróżne, jednorodne kolory, drewniane obicia cieszą nie tylko ciało swoją funkcjonalnością, ale i oko, że nasz ogród zyska na atrakcyjności. W ofercie WIKSONSPAS znajdziecie różne wanny, które będą dopasowane do osobistych oczekiwań. 

Ustawienie w ogrodzie wanny z hydromasażem SPA to zapewne drugi ważny aspekt po jej zakupie. Podłoże powinno być równe, stabilne i wytrzymałe. Powinno utrzymać ciężar wanny ogrodowej SPA. W tym momencie możesz zaaranżować miejsce, które przeniesie Cię w miejsce pełnego relaksu. Wokół posadźmy ulubione krzewy i zielone i kwitnące, żeby mogły cieszyć oko. 

Postaw obok wanny ogrodowej SPA pergole na których pięknie będą wyglądać pnącza. Będą przepiękną naszego ogrodu z wymarzoną wanną typu jacuzzi. Wykorzystajmy je do wydzielenia miejsca z wanną ogrodową SPA, tworząc zaciszne miejsce. Pnącza nie są wymagające, ale jak to rośliny potrzebują troski, dzięki czemu odwdzięczają się nam wzrostem i będą tworzyć szczelną roślinną ścianę. Możemy posadzić zielone pnącza np. bluszcz pospolity czy trzmielina Fortune’a i przemieszajmy z kwiatowymi pnączami np. milin amerykański, glicynia czy powojnik. Zapach kwiatowych pnączy zapewni nam w naturalną aromaterapię. Dekoracja roślinna to przepiękne dopełnienie naszego wymarzonego zakupu wanny ogrodowej SPA.


Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami WIKSONSPAS, którzy szczegółowo odpowiedzą na każde pytanie. Nasza siedziba jest w Lublinie (woj. lubelskie), ale działamy na terenie całej Polski.