19 Dec
19Dec

Zimowa aura za oknem, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby już teraz pomyśleć i zaplanować aranżację ogrodu ze swoją wanną ogrodową SPA. Dobór miejsca czy to wśród zieleni czy to na tarasie jest bardzo ważny. Oprócz wanny z hydromasażem ważne jest też otoczenie, jakie sobie stworzymy.


Wannę ogrodową SPA można umieścić na podeście drewnianym, kamiennym, na kostce brukowej czy na trawie, wszystko zależy od naszej wyobraźni i pomysłu na aranżację. Aby umilić sobie relaksującą kąpiel w wannie z hydromasażem SPA wokół wanny można zrobić nasadzenia ulubionych krzewów, które przy okazji będą służyły jako ochrona przed wiatrem i stworzą zaciszny kącik. Dołączenie do tego oświetlenia, czy to światła ledowe wokół podestu, wanny z hydromasażem czy stojące lampy będą pięknym dopełnieniem. Girlandy ze świateł są bardzo dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jak mają możliwość zmiany jasności światła, żeby w zależności od nastroju dobrać sobie odpowiednią barwę. Wannę z hydromasażem SPA można obudować kamieniem, drewnem czy umieścić ją w tarasie. 

Aromatoterapia i dopasowanie kolorów w swojej wannie ogrodowej SPA przeniesienie nas do strefy odprężenia i relaksu.

Przy pędzie życia nie ma nic lepszego niż możliwość skorzystania z wodnej kąpieli w swojej wannie z hydromasażem SPA we własnej strefie relaksu w swoim ogrodzie. A oferta WIKSONSPAS umożliwi Ci realizacje tego celu.

W razie pytań bądź wątpliwości Pracownicy WIKSONSPAS są do dyspozycji i odpowiedzą na wszystkie pytania.