27 Mar
27Mar

Platinium SPAS BARCELONA to 5 osobowa bardzo mocna i nowoczesna wanna spa typu Jacuzzi. Jest to piękna i bogato wyposażona ogrodowa wanna spa z hydromasażem. Kształt niecki jest optymalny optymalny w której można w wygodnej pozycji rozkoszować się gorącą kąpielą i zdrowotnymi bąbelkami, które masują nasze ciało. Kolory wody i nagłośnienie z Bluetooth wprowadzi nas w doskonały nastrój i pozwoli stworzyć relaksujący czas wśród natury. Zastosowany system filtracji będzie chronić naszą wodę, aby jak najdłużej nam służyły kąpiele, a wydajny ozonator sprawi, żeby nasza woda była skutecznie zdezynfekowana.

Masaż całego ciała jednocześnie to dla tej wanny formalność, ponieważ nawet w strefie masażu łydek oraz stóp zostały zastosowane super wydajne dysze masujące najnowszej generacji. Model posiada dodatkową izolację termiczną, nowy system nagłośnienia dla jeszcze lepszych doznań podczas kąpieli oraz rewelacyjne oświetleniem podwodne LED.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami WIKSONSPAS, którzy szczegółowo odpowiedzą na każde pytanie. Nasza siedziba jest w Lublinie (woj. lubelskie), ale działamy na terenie całej Polski.