21 Dec
21Dec

Spotkanie z przyjaciółmi czy z rodziną w swoim ogrodzie z główną atrakcją: kąpielą w wannie ogrodowej SPA z hydromasażem to rozwiązanie na niebanalną zabawę. Jak przygotować aranżację w ogrodzie, żeby zaskoczyć i zauroczyć swoich gości.

Jak zaaranżować przestrzeń w swoim ogrodzie z wanną całoroczną SPA przygotowując garden party, aby zaskoczyć gości w zależności o pory dnia:

Dzienne spotkanie 

W słoneczne dni kiedy wanna ogrodowa jakuzzi nie jest usadowiona na tarasie tylko na otwartej przestrzeni warto rozstawić namiot ogrodowy, parasol do wanny całorocznej ogrodowej bądź oryginalny żagiel. Stół z przystawkami ustawmy w niedalekiej odległości od wanny z hydromasażem SPA, żeby osoby, które nie skorzystają z kąpieli mogły czynnie uczestniczyć z osobami, które będą w wannie ogrodowej z hydromasażem SPA. Aranżując przestrzeń wokół wanny ogrodowej SPA ustawmy cztery słupki od wanny, aż za stół, oczywiście kiedy nie mamy drzew/krzewów wokół wanny ogrodowej SPA. Rozciągamy sznurek na którym możemy zawiesić lampiony, ptaki origami i miłym akcentem będzie zawieszenie wspólnych zdjęć z przyjaciółmi i przyczepienie je drewnianymi spinaczami do prania. Zawieszenie akcentów kwiatowych będzie pięknym dopełnieniem aranżacji. Motyw przewodni jest bardzo ważny, bo pozwoli nam na doskonałą organizację przyjęcia. 

Wieczorne spotkanie

Wieczorne spotkania z wykorzystaniem wanny ogrodowej SPA typu jakuzzi to o wiele więcej możliwości. Rozciągnięcie girlandy świetlnej wokół wanny i stołu (pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa umieszczając światła) stworzy magiczną aurę imprezy. Można zrobić ścieżkę z grubych świec i zapalić je tworząc klimat, który zauroczy każdego. Ustaw odwrócone skrzynki drewniane i postaw na nich lampiony i kwiaty. Zawieszenie kilku zdjęć i ptaków z origami będzie pięknym dopełnieniem aranżacji. W wannie ogrodowej SPA włączmy kolorowe światła i w świetnych nastrojach relaksujmy się kąpielą bąbelkową. 

Co zjeść i jak przygotować się na przyjęcie z wanną ogrodową SPA dowiesz się na naszym blogu.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas spotkań z wykorzystaniem wody i dla komfortu swojego i gości zapraszajmy taką liczbę, aby każdy mógł bez problemu w jednym momencie spotkać się w wannie ogrodowej SPA.

Zapytaj o ofertę wanien ogrodowych SPA WIKSONSPAS, aby zaskoczyć znajomych innym wymiarem imprez w ogrodzie z wanną z hydromasażem SPA. Nasza siedziba znajduje się na Lubelszczyźnie w Lublinie, ale działamy na terenie całej Polski.