20 Dec
20Dec

Jaka muzyka może nas zrelaksować podczas kąpieli w wannie ogrodowej SPA? Nie ma na to jednej odpowiedzi, wszystko zależy od osobistych preferencji. Ważne, żeby tak dobrać muzykę, żeby współgrała z dźwiękiem bąbelków, które przeniosą nas w strefę własnego relaksu.


Własny ogród z wanną spa z hydromasażem jacuzzi w otoczeniu własnej aranżacji z pięknym oświetleniem i muzyka w tle. Marzenie niejednej osoby, a tak naprawdę w zasięgu każdego z nas. Dobór odpowiedniej muzyki przy kąpieli odpręża ciało i umysł, a kto nie marzy o takim stanie? W zatłoczonych hotelach nie uzyskasz takiego relaksu jak we własnym ogrodzie. Jedni potrzebują ostrego brzmienia, a inni klasycznych melodii bądź muzykę popowych rytmów. Można też wsłuchać się w naturę i w zaciszu kąpieli w wannie z hydromasażem SPA słuchać śpiewu ptaków. 

Chwile spędzone w swoim ogrodzie w wannie całorocznej ogrodowej SPA słuchając ulubionych melodii przeniosą nas w strefę prywatnego relaksu. Muzyka wpływa na nasz nastrój i często jest wyzwalaczem i katalizatorem przeżyć i emocji. Są teorie, że muzyka wpływa na nasze zdrowie,  może obniżać stres i zmniejszać poziom kortyzolu w mózgu. Terapeutyczne właściwości kąpieli w wannie z hydromasażem wpływają poprzez masaż wodny na nasze ciało, a muzyka koi nasze umysł. Zatem same plusy oddania się kąpielom w wannie ogrodowej z idealnie dobraną muzyką.

Niektóre modele mają wmontowane głośniki i nie musisz ustawiać oddzielnego nagłośnienia. 

Zapytaj o ofertę WIKSONSPAS. Działamy na terenie całego kraju - nasza siedziba znajduje się w Lublinie (woj. lubelskie).