02 Jan
02Jan

Wanna ogrodowa SPA ma wiele korzyści jedną z nich jest skuteczne wspomaganie redukcji niechcianego cellulitu na naszym ciele. Dzięki wannie z hydromasażem możemy skutecznie rozpocząć walkę z efektem "pomarańczowej skórki". 

Na powstawanie tzw. pomarańczowej skórki wpływa wiele czynników  m.in. brak aktywności fizycznej, siedzący tryb życia, stres, zaburzenia hormonalne, zaburzenia w przepływie krwi w tkance podskórnej i dużo jeszcze można wymieniać. Warto szukać rozwiązań na nasze problemy z ciałem i zarazem z emocjami, bo wygląd niestety bardzo często wpływa na nasze poczucie wartości. Jednym z rozwiązań, który łączy dwa w jednym i dla duszy i dla ciała jest terapia hydromasażem. Nie każdy może sobie pozwolić na aktywność fizyczną (ale oczywiście zachęcamy jako wspomaganie terapii), a na kąpiel w wannie z hydromasażem już każdy. 

HYDROMASAŻ WSPARCIE DLA CIAŁA


Kąpiele w wodzie w jacuzzi wspierają nasze ciało, ponieważ hydromasaż wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, bo dzięki gorącej wodzie otwierają się nasze pory skóry, co prowadzi do uwalniania toksyn z naszego ciała. Nasza przemiana materii zwiększa swoje tempo, a nasze komórki są bardziej odżywione, bo gorąca woda wspomaga krążenie limfy i krwi. 

Wanna ogrodowa z hydromasażem jest dla nas pomocna w redukcji nie tylko cellulitu, ale również nadprogramowych kilogramów. Masaże biczami wodnymi zrelaksują nasze ciało, ale i będą doskonałym wspomagaczem do walki z niechcianymi kilogramami. Jeżeli trenujemy to kąpiel w wannie typu jacuzzi sprawi, że nasze mięśnie się zrelaksują i rozluźnią, co będzie wspomagać ich regenerację. 

Pamiętajmy, żeby przy walce z cellulitem pamiętać o zbilansowanej diecie. Bo tylko łączenie różnych rozwiązań da nam oczekiwane rezultaty. Nie zapominajmy również o aktywności fizycznej, nie muszą to być wyczerpujące treningi, ale spacer, szybki marsz, rozciąganie czy trekking wspomogą naszą walkę z niechcianymi kilogramami i cellulitem. Pamiętajmy również o nawadnianiu organizmu - pijmy wodę.

HYDROMASAŻ WSPARCIE DLA EMOCJI


Kąpiele w wannie ogrodowej SPA nie tylko rozluźnią i odprężą nasze ciało, ale będą miały zbawienny wpływ na nasz nastrój. Nasze emocje wpływają na wszystkie procesy w naszym ciele. Stres i duże obciążenie emocjonalne nie wpływają korzystnie na nasze ciało. Kiedy jesteśmy zestresowani to nasze ciało nie jest rozluźnione i jest w ciągłym napięciu, co niestety wpływa często na nasze zdrowie. Dzięki kąpielom w gorącej wodzie w wannie ogrodowej SPA możemy zapewnić sobie pełen relaks i spotkanie z naturą, która wpływa jak balsam dla naszej duszy. Możemy kąpać się w wannie z hydromasażem sami, ale również z rodziną czy przyjaciółmi, co przy okazji zacieśni więzi, a przy okazji da nam emocjonalny upust. A dzięki wsparciu emocjonalnemu i przy okazji świadomości, że kąpiel wpływa na nasze ciało i pomaga w redukcji cellulitu, da nam kolejną radość do zażywania kąpieli w wannie ogrodowej SPA. Ważny jest fakt, że z kąpieli w ogrodzie możemy korzystać cały rok i obcować z naturą w każdą pogodę i każdą porę roku. 

Nasi specjaliści WIKSONSPAS doradzą Państwu jaka wanna z hydromasażem będzie najlepsza i odpowiedzą na wszystkie pytania.