01 May
01May

Mamy maj - dzień  jest dłuższy, przyroda budzi się do życia i nasze oko cieszy piękna zieleń i rozkwitające kwiaty. Nasz ogród staje się stałym miejscem naszej obecności. A co gdyby tak do tego wszystkiego dołożyć coś nowego co wprawi nas w lepszy nastrój i dopełni aranżację każdego ogrodu? Tym czymś jest WANNA OGRODOWA SPA !

Zadbajmy o siebie i sprawmy sobie odrobinę luksusu, aby nasz czas był wypełniony pięknymi chwilami. Posiadając wannę ogrodową typu jacuzzi możemy wprowadzać się w stan błogości i urozmaicić sobie czas wolny. A przy okazji korzystając z dobroczynnych właściwości wody zrelaksujemy się po pełnych stresów dniach. 

Bogata oferta wanien ogrodowych SPA daje nam wachlarz różnych rozwiązań, że nie tylko bąbelki nas zrelaksują, ale i paleta barw, które uzyskujemy dzięki podświetleniom wody. Relaksująca muzyka, która gra podczas naszych kąpieli, czy wodospad wodny, który ukoi oko i ucho. To tylko niektóre zalety jakie przynosi nam wanna ogrodowa SPA.

Maj to miesiąc w którym mamy więcej energii i coraz więcej pomysłów. Piękne wykończenie wizualne wanny ogrodowej typu jacuzzi może urozmaić nasz ogród i dopełnić aranżację naszej przestrzeni. Wyobraźnia nowych aranżacji ogrodu może dać dużo radości. Bo wokół wanny możemy posadzić rozmaitą roślinność, jak również dopełnić to drewnianymi dodatkami. W czasach kiedy wakacje są coraz droższe, zaprojektowanie swojej przestrzeni wakacyjnej da nam więcej radości i będzie dużo bardziej ekonomiczne.

Niecki i obudowy są tak rozmaite, że można dobrać model do każdego ogrodu czy tarasu i będzie to doskonałe miejsce do spotkań rodzinnych i z przyjaciółmi.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami WIKSONSPAS, którzy szczegółowo odpowiedzą na każde pytanie. Nasza siedziba jest w Lublinie (woj. lubelskie), ale działamy na terenie całej Polski.