01 Jan
01Jan

Czy kąpiele w wannie typu jacuzzi mogą mieć wpływ na nasze relacje?

Zdecydowanie kąpiele w wannie z hydromasażem mogą pomóc w budowaniu i podtrzymywaniu relacji. Brak czasu ma duży wpływ na nasze relacje z rodziną i przyjaciółmi. Kąpiele w jacuzzi we własnym ogrodzie wśród natury po całym stresującym dniu czy tygodniu wprowadzi nas w strefę pełnego relaksu i przy okazji będzie doskonałym miejscem do długich konwersacji. Zrelaksowanie po hydromasażu ma wpływ na nasz nastrój i rozmowy będą dopełnieniem ogrodowej strefy wellness. Wanna ogrodowa z hydromasażem daje i upragniony odpoczynek i odprężenie, ale przy okazji ma działanie prozdrowotne oraz ma działanie wpływające na nasze zdrowie. 

Masaż w wannie całorocznej ogrodowej może być wodny lub powietrzny, w zależności od systemu dysz. Dysze wodne masują intensywnie nasze ciało, potocznie każdy zna ten rodzaj masażu jako bicze wodne. Dysze powietrzne dają delikatny efekt masowania, który wpływa na odprężenie i nawilża naszą skórę. W ofercie WIKSONSPAS wszystkie wanny, są wyposażone w dwa rodzaje dysz wodno - powietrzne w jednej wannie.

Zarówno masaż wodny w wannie z hydromasażem ma wpływa na nasz nastrój, ale również kolory wody dobrze wpłynął na poziom naszego relaksu. Wanny jacuzzi wyposażone są w światła, które zmieniają naszą wodę w wannie w kolorowe ukojenie.

Nasi specjaliści WIKSONSPAS doradzą Państwu jaka wanna z hydromasażem będzie najlepsza i odpowiedzą na wszystkie pytania.