29 Dec
29Dec

Często przy zakupie wanny ogrodowej SPA Klienci mają oczekiwanie, że wanna musi posiadać dużą ilość dysz masujących. Czy faktycznie to jest tak ważne ile jest dysz czy nie ważniejsze jest jaka jest ich moc?


W zależności od preferencji wybierając wannę z hydromasażem SPA najczęściej zwracamy uwagę na kształt, wielkość, kolor, ilość leżanek, ilość miejsc siedzących czy ilość i moc dysz. I na ostatnim aspekcie skupimy się w tym wpisie. 

Dysze, można spotkać również pod nazwą jety, są wmontowane w nieckę wanny do hydromasażu SPA. Są umieszczone w ścianach wanny i mają za zadanie przepływ strumienia wody pod zwiększonym ciśnieniem. Zwiększają normalny przepływ wody i zapewniają cyrkulację wody. Dysze w wannie z hydromasażem SPA wmontowane są w celu wykonywania masażu wodnego jak również wodno-powietrznego. Istnieją różne warianty dysz do hydromasażu. Dysze, mogą zapewniać różnorodny masaż, poprzez możliwość zmiany trybu strumienia.

Różne modele wanien z hydromasażem SPA różnią się od siebie pod względem ilości i rodzaju dysz oraz metody ich sterowania. O tym w których miejscach umieszczone są dysze ma wpływ jakie partie naszego ciała będą masowane tj. plecy, ramiona, biodra, nogi czy kark, dlatego więc warto zwracać na to uwagę przy wyborze wanny. Nie zawsze tylko ilość dysz ma znaczenie, często zależy to od rodzaju konkretnej wanny, dlatego warto zawsze skorzystać z fachowej wiedzy doradców WIKSONSPAS, którzy doradzą, która wanna zaspokoi oczekiwania co do mocy masażu.

Pamiętajcie wybierając wannę ogrodową SPA zapytaj się swojego sprzedawcy WIKSONSPAS, która wanna jest dla Państwa odpowiednia.