22 Dec
22Dec

Dopełnieniem aranżacji na spotkanie z przyjaciółmi w ogrodzie z wanną z hydromasażem SPA jest przygotowanie posiłków i napojów i ich podanie.

Przygotowanie przemyślanych posiłków i napojów na imprezę i wykorzystanie dostępnych akcesoriów umili nam niejedną imprezę z wanną ogrodową SPA.

Pływający podświetlany barek  na napoje w naszej wannie typu jacuzzi będzie praktycznym rozwiązaniem i ugaszeniem pragnienia bez wychodzenia po za wannę ogrodową SPA. Po bokach wanny z hydromasażem SPA można zamontować otwierane półki na których umieścimy przystawki. Ze względów bezpieczeństwa nie najadajmy się przed kąpielą ani w trakcie. Spożywajmy lekkie posiłki, przystawki. 

Jakie przystawki będą najlepsze? Najlepsze będą przystawki tzw. "na jednego kęsa" to znaczy, takie, które nie wymagają talerzyka, a spożyjemy je na jeden raz. 

Przykładowe przystawki: owocowe koreczki, warzywa pokrojone w słupki, koreczki wytrawne, tortille z łososiem i szpinakiem świeżym, ananas grillowany z kurczakiem z chili, kiełbaski w cieście francuskim, bananowe koreczki w czekoladzie, oliwkowe spirale z ciasta czosnkowego i wiele wiele innych. Wszystko zależy od naszych preferencji, warto pamiętać żeby przygotować takie posiłki, które nie będą się kruszyły, żeby nie zanieczyścić wody w wannie ogrodowej SPA.

Przykładowe napoje: woda z owocami i miętą, lemoniada, kawa mrożona, soki świeżo wyciskane, woda kokosowa, elektrolity i inne. Ważną rzeczą do zapamiętania podczas kąpieli w wannie ogrodowej SPA jest nawadnianie organizmu. Kiedy robi się gorąco, jest to podwójnie ważne, ponieważ prawdopodobnie tracisz dwukrotnie więcej płynów niż zwykle. Zwiększony przepływ krwi i zwiększone tętno podczas gorącej kąpieli, oznacza, że powinieneś uzupełnić płyny w organizmie.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas spotkań z wykorzystaniem wody i dla komfortu swojego i gości zapraszajmy taką liczbę, aby każdy mógł bez problemu w jednym momencie spotkać się w wannie ogrodowej SPA.

Zapytaj o ofertę wanien ogrodowych SPA WIKSONSPAS, aby zaskoczyć znajomych innym wymiarem imprez w ogrodzie z wanną z hydromasażem SPA. Działamy na terenie całego kraju - nasza siedziba znajduje się w Lublinie (woj. lubelskie)