08 Jan
08Jan

Telefon to najczęstszy sprzęt  z którym nie lubimy się rozstawać i nawet podczas kąpieli chcemy go mieć przy sobie. Pamiętajmy o bezpieczeństwie przede wszystkim swoim, ale dbajmy również o często drogi sprzęt.

Kąpiele w wannie jacuzzi są rewelacyjną odskocznią od wszystkich trosk i zmartwień, dają ukojenie spiętym mięśniom i uwalniają głowę od trosk. Chociaż przez chwilę możemy zaznać takiego relaksu podczas kąpieli w wannie z hydromasażem. Takie chwile chcemy uwiecznić bądź chcemy włączyć sobie ulubioną muzykę. 

Pamiętajmy o naszym bezpieczeństwie i zabezpieczmy sprzęt specjalnymi pokrowcami, które są dostępne czy na telefon czy na tablet. Woda i sprzęt elektroniczny to nie jest ulubione połączenie i bardzo niebezpieczne. Woda w wannie ogrodowej SPA zawiera chemię i może go zniszczyć. I nie wpadajmy na pomysł ładowania telefonu podczas kąpieli, ponieważ telefon może wypaść z ręki i wtedy już bardzo łatwo o tragedię. 

Jeśli chodzi o słuchanie muzyki, stwórz sobie swoją playlistę i zostaw telefon poza wanną - większość wanien wyposażone jest w moduł wifi i bluetooth i możemy  oddać się rozkoszy słuchania ulubionej muzyki bądź podcastu albo audiobooka w sposób bezpieczny :)

Kolejną rzeczą, którą lubimy robić kiedy nam dobrze to uwiecznianie takich chwil robiąc zdjęcia - tak jak wspomnieliśmy wyżej - używaj pokrowca i wtedy będzie bezpiecznie.


Nasi specjaliści WIKSONSPAS odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania i doradzą jaka wanna z hydromasażem będzie najlepsza.  Siedzibę mamy w Lublinie (woj. lubelskie), ale działamy na terenie całej Polski.